WFT Consumptief krediet
| Startdatum: | 25-06-2012 |
|---|---|
| Niveau: | Zelfstudie |
| Duur: | Maatwerk |
| Werkbelasting: | 40 uur |
| Investering: | € 90,- |
Na het bestuderen van het zelfstudiepakket WFT Consumptief krediet beheerst u alle leerdoelen om de WFT-module consumptief krediet succesvol af te ronden.
Voor iedereen die vanuit zijn adviesfunctie moet voldoen aan de opleidingseis WFT Consumptief krediet. Of met interesse in het vakgebied van de consumptieve financieringen.
Het zelfstudiepakket behandelt uitgebreid de volgende onderwerpen:
+ kredietvormen
+ inventarisatie en advies
+ wetgeving bij verstrekking consumptief krediet
+ aanvraag en beoordeling
+ administratie en beheer
+ overige Wet en Regelgeving
Download de brochure voor een uitgebreide omschrijving van het programma.
U bestudeert het materiaal en maakt de oefenopgave.
Na het succesvol afronden van deze module heeft u alle noodzakelijke kennis van WFT-Consumptief Krediet.
U kunt examen doen voor WFT-Consumptief Krediet (niet inbegrepen).
De opleiding Employee Benefits Adviseur (EBA) is een geschikte vervolgopleiding.
De gemiddelde tijdsinvestering is 40 uur.
De investering voor de module WFT Consumptief krediet bedraagt € 90,-.
Bedrijven kunnen de kosten van een cursus of opleiding integraal als zakelijke kosten opvoeren. Voor particulieren geldt een maximale aftrek van € 15.000,- met een drempel van € 250,-.
| Opleidingsplaats | Startdatum | Beschikbaarheid | ||
|---|---|---|---|---|
| Breda |
|
|||
U kunt op ieder gewenst moment met de opleiding starten.
De opleiding WFT Consumptief Krediet wordt verzorgd door Instituut Scire, het Personal Finance instituut van Avans+. Voor vragen over de module WFT Consumptief krediet kunt u contact opnemen met Herman Derks op telefoonnummer 076 - 525 88 72 of per e-mail: info@instituutscire.nl.