Avans+ biedt u de masteropleiding geriatriefysiotherapie aan. Daarnaast kunt u bij ons onder meer de volgende trainingen volgen: Trainen met ouderen, Neurorevalidatie bij CNA en Motoriek bij ouderen met geriatrische ziektebeelden. De trainingen variƫren van een aantal dagen tot enkele maanden en zijn bedoeld voor afgestudeerde fysiotherapeuten met belangstelling voor de problematiek van ouderen.
Voor wie zijn de master en trainingen geriatriefysiotherapie bedoeld?
Bent u gediplomeerd fysiotherapeut met de ambitie om u te specialiseren in de behandeling van ouderen, dan kunt kiezen voor de masteropleiding geriatriefysiotherapie. Als u al geregistreerd geriatriefysiotherapeut bent, maar nog geen mastertitel hebt, kunt u de verkorte masteropleiding MSPT volgen. Onze trainingen zijn toegankelijk voor alle fysiotherapeuten en ergotherapeuten die affiniteit en ervaring hebben met de doelgroep ouderen.
Meer informatie over onze Geriatrie fysiotherapie opleidingen?
Onze opleidingen worden verzorgd door ervaren docenten met zowel praktijk- als onderwijservaring. Na succesvolle afronding ontvangt u een erkend diploma. En wilt u meer weten? Neem dan contact met ons op of vraag een brochure aan.

