Chemie opleiding

Avans+ biedt een aantal chemie opleidingen op verschillende niveaus. Er zijn vele aspecten van het werk in laboratoria waarin analisten of andere laboratoriummedewerkers zich kunnen verdiepen en specialiseren. Bijvoorbeeld anorganische of organische chemie. In het schema hieronder vindt u uitgebreidere informatie over de chemie opleidingen die u bij Avans+ kunt volgen.

Voor wie zijn de opleidingen bedoeld?
De opleiding Basischemie is bedoeld voor laboratoriummedewerkers en procesoperators zonder relevant diploma die behoefte hebben aan de chemische achtergronden van hun werk. Met de opleiding Anorganische chemie kunnen analisten of laboratoriummedewerkers hun kennis op het gebied van anorganische chemie opfrissen en uitbreiden.

Wilt u inzicht krijgen in de opbouw van organische verbindingen? Dan kunt u een van de opleidingen Organische chemie (1 voor post-mbo of 2 voor post-hbo) volgen. U moet dan wel enige ervaring hebben met chromatografie en/of (massa) spectrometrie.

Wilt u meer weten over een van de chemie opleidingen die u bij Avans+ kunt volgen? Neem dan gerust contact op of vraag de brochure van de opleiding in kwestie aan.

Lees verder

Bekijk hieronder de chemie opleidingen die Avans+ aanbiedt.

Opleiding Soort Duur Start Brochure
Basischemie voor laboratoriummedewerkers en proces operators Bachelor 3 maanden 08-03-2012  Aanvragen
Organische chemie voor analytisch chemici 1 (chromatografie/spectrometrie) Bachelor 3 dagen 30-05-2012  Aanvragen
Organische chemie voor analytisch chemici 2 (massaspectrometrie/reactiviteit) Bachelor 3 dagen 02-11-2012  Aanvragen
Het probleem van het oplossen: Solvent selectie in analyse en proces Trainingen 1 dag 11-10-2012  Aanvragen
Anorganische chemie voor laboratoriummedewerkers Postbachelor 3 dagen 21-11-2012  Aanvragen