Masterclass Strategisch Management
| Startdatum: | 10-01-2013 |
|---|---|
| Niveau: | Masterclass |
| Duur: | 7 maanden |
| Werkbelasting: | 15 uur per week |
| Investering: | € 6.400,- |
In de masterclass Strategisch management nemen we ondernemerschap onder de loep. We bespreken de meest recente inzichten op dit terrein en vertalen deze vanuit verschillende invalshoeken naar de dagelijkse praktijk van de ondernemer of ondernemend manager.
Deze masterclass is onderdeel van de Nederlandstalige Executive Master of Business Administration van Avans+. Deze masterclass is geaccrediteerd door de NVAO (Nederlands-Vlaamse Accreditatie Organisatie).
U heeft een opleiding afgerond op bachelor- of masterniveau en u heeft ten minste vijf jaar relevante werkervaring in profit of non-profit organisaties. U heeft in de praktijk kennisgemaakt met het verschijnsel ondernemerschap en overweegt zelf in, of buiten de bestaande organisatie ondernemende activiteiten te ontwikkelen. Bij uw aanmelding voor de masterclass Strategisch management stuurt u uw CV met een kopie van uw hoogst behaalde diploma. Vervolgens vindt een persoonlijk adviesgesprek plaats om de wederzijdse verwachtingen te bespreken.
De masterclass Strategisch management bestaat uit een kick off, vijf modules en een groepsopdracht. Deze modules zijn:
+ Methoden en technieken III
+ Strategisch management
+ Entrepreneurial managementprocessen
+ Strategie en innovatie
+ Managementgame
Daarnaast word er tijdens een vijftal bijeenkomsten aandacht besteed aan Persoonlijk Leiderschap. Deze doorlopende leerlijn komt tijdens alle masterclasses van de volledige Nederlandstalige Executive Master of Business Administration aan de orde.
Download de brochure voor een uitgebreide omschrijving van het programma van de masterclass Strategisch management.
U doet kennis op, verkrijgt inzicht en ontwikkelt vaardigheden zodat uw ondernemende houding effectiever wordt. U bestudeert literatuur en werkt praktijkcases uit. U werkt samen in kleine, sterk gemotiveerde teams. Zo wisselt u kennis en ervaring uit met andere deelnemers. Elke module sluit u af met een opdracht. Gedurende de masterclass Strategisch management werkt u in een klein team aan een groepsopdracht. Hiervoor levert u een onderwerp aan, werkt u een plan van aanpak en een rapport uit. Tot slot presenteert u het resultaat. U kunt hierbij rekenen op een adviseur die het proces begeleidt.
Na afronding van de masterclass Strategisch management herkent u kansen en weet hoe u ondernemende activiteiten kunt ontwikkelen en realiseren. U bezit persoonlijke vaardigheden en technieken die u ondersteunen om als ondernemer of ondernemend manager effectief en succesvol te zijn.
Bij het succesvol afronden van alle opdrachten ontvangt u het diploma Masterclass Strategisch management.
De masterclass Strategisch management is een onderdeel van de opleiding Nederlandstalige Executive Master of Business Administration, maar kan ook afzonderlijk worden gevolgd.
De masterclass Strategisch management duurt 6-7 maanden (exclusief vakanties). De 32 dagdelen zijn verdeeld over 18 dagen van 14.00 tot 21.00 uur. De gemiddelde studiebelasting is vijftien uur per week naast de bijeenkomsten.
De investering voor de masterclass Strategisch management bedraagt € 6.400,- vrij van BTW. De investering voor leermiddelen bedraagt € 490,- en voor het arrangement € 500,-. U kunt het cursusbedrag in één keer voldoen. Daarnaast bieden wij u de mogelijkheid om in zes termijnen van elk € 1.125,- te betalen. Deze bedragen zijn exclusief kosten voor leermiddelen en arrangement. Deze dienen in zijn geheel voor aanvang van de masterclass te worden voldaan.
Bedrijven kunnen de kosten van een cursus of opleiding integraal als zakelijke kosten opvoeren. Voor particulieren geldt een maximale aftrek van € 15.000,- met een drempel van € 250,-.
| Opleidingsplaats | Startdatum | Beschikbaarheid | ||
|---|---|---|---|---|
| Hilvarenbeek |
|
|||
De locatie is het Philips Management Training Centre Groenendael te Hilvarenbeek, omgeving Tilburg.
Voor inhoudelijke vragen over de masterclass Strategisch management of een vrijblijvend adviesgesprek kunt u contact met Gijs Peeters opnemen op telefoonnummer 0900 - 110 10 10 of per e-mail: info@avansplus.nl.
“De keuze voor Avans+ was makkelijk gemaakt: lesplaats (Breda), kleine groepen met verschillende werkachtergronden en ervaringen en het schrijven van papers waarin je theorie koppelt aan de eigen praktijksituatie, wat een win-win situatie voor mijzelf en mijn werkgever oplevert."
“Mijn naam is Petra de Bruijn en ik werk als adjunct-directeur bij de Juridische Hogeschool Avans-Fontys. Toen ik werd benoemd als adjunct bij Fontys Sporthogeschool, wilde ik mijn onderbuikgevoel dat ik gebruikte bij het maken van keuzes binnen en voor de organisatie ondersteund zien door theoretische achtergrond. Dat was de belangrijkste reden om
masterclasses, en dus de Master of Business Administration (MBA), te gaan volgen.
De keuze voor Avans+ was makkelijk gemaakt: lesplaats (Breda), kleine groepen met verschillende werkachtergronden en ervaringen en het schrijven van papers waarin je theorie koppelt aan de eigen praktijksituatie, wat een win-win situatie voor mijzelf en mijn werkgever oplevert.
Het absolute pluspunt bij Avans+ is de meerwaarde en professionaliteit van de docenten. De lestijden en de verhouding met eigen tijd is in balans als je weet dat je 20 uur per week bezig bent. Eigenlijk alles wat ik heb geleerd heeft ertoe bijgedragen dat ik mij steviger voel staan als adjunct. Ik kan op bestuurlijk niveau meepraten en kan analytisch een situatie bekijken en advies geven. Juist het doorvertalen naar de werkelijkheid en praktijk op alle niveaus in de organisatie is de vertaling van kennis naar kunde.
Als je echt wilt leren om op masterniveau bestuurlijk te kunnen functioneren in een organisatie heb je je rugzak gevuld na het afronden van de MBA van Avans+.”